משה סעדה

שו”תקטגוריה: כללימשה סעדה
/ שאל לפני 3 שבועות

בס”ד
מה דעת הרב על סערת סעדה? בגדול שמנייאכ נכון, וביבי המושחת מושחת קטן ביחס לאחרים?

השאר תגובה

1 Answers
mikyab צוות ענה לפני 3 שבועות

לא עקבתי אחרי הדברים. אני גם לא עוסק במדידה מי יותר מושחת ומי פחות. ביבי ודאי מושחת עד העצם. אולי יש עוד מושחתים, וחבל. חבל גם שאנשים חושבים שכל שחיתות שמוצאים מנקה את ביבי.

דוד הגיב לפני 3 שבועות

הטיעון של סעדה ( יכול להיות שהוא מבלבל את המח ) הוא שהמושחתים בתיקי נתניהו הם הפרקליטות והמשטרה שניסו לתפור לו תיק ולא נתניהו
שהרב אומר ש״ביבי ודאי מושחת עם העצם״ למה אתה מתכוון ? לתיקים שהוא מואשם בהם? או לדברים אחרים?( שהרי הוא רק מואשם ועדיין לא הורשע למרות שכנראה יורשע אך אין זה ודאי )

mikyab צוות הגיב לפני 3 שבועות

אני לא מדבר על הרשעה פלילית. שמע את העדויות על המתנות ושאר ירקות.
ברור לי שרודפים אותו, גם הפרקליטות וגם העיתונות, כבר מזה שנים (עוד לפני התיקים). בשביל זה איני צריך את סעדה. אבל זה לא אומר שאינו מושחת. להיפך, השערתי היא שכנראה רודפים אותו כי בטוחים שהוא מושחת ואז חוצים קווים כדי להרשיע. אגב, הסתכלתי והקישורים שהוא עשה לתיקי נתניהו נראים לי חסרי בסיס.

ירחמיאל הגיב לפני 3 שבועות

ר’ מיכי,
אתה טוען בטענת ברי שביבי מושחת עד העצם.
על מה טענה זו מסתמכת?

טוני הגיב לפני 2 שבועות

לא ברור לי למה לקבל מתנה מחבר (לכאורה) הופך אדם למושחת העצם, ותפירת תיקים, סחיטה וטיוח עברות שחיתות חמורות זוכה לסלחנות, וזאת כשאחד מיקירי האתר הוא חלק מחבורת הפשע הזו.
דרך אגב, אני לא חסיד גדול של הרבנות הראשית, אך ברור לי שההמושחת הכי גדול שם הוא חסיד אומות היקום לעומת החבורה של צאלח אדין.

אז ודאי שביבי מושחת הגיב לפני 2 שבועות

אז ודאי שביבי מושחת. הרי הוא שמינה את שי ניצן לפרקליט המדינה, והלך על קצות האצבעות כדי לאפשר לבג”ץ ולפרקליטות לקיים ‘ילבש שחורים ויתעטף שחורים ויעשה מה שליבו חפץ’ 🙂

השאר תגובה