עוד בעניין הקורונה – התבטאות בנט, הסכמי פייזר ופרוטוקולים

שו”תעוד בעניין הקורונה – התבטאות בנט, הסכמי פייזר ופרוטוקולים
אלכס שאל לפני 2 חודשים

שלום הרב,

אשמח לשמוע את התייחסותך לנקודות הבאות:

1. נפתלי בנט הגדיר אוכלוסייה של מעל מיליון איש שבחרו שלא להתחסן כ”מסוכנים” – האם אין כאן עליית מדרגה (או גלישה במורד…) לכיוון של פשיזם?

2. אותם אנשים שיושבים היום בממשלה טענו (ובצדק) שלא יעלה על הדעת שהממשלה הקודמת הסתירה מהציבור חלקים מהסכם פייזר (הושחרו) ומנעו בחוק חשיפה של פרוטוקול דיוני הקורונה ל- 30 שנה. כיום – הממשלה עדיין לא עשתה כלום בנידון.  האם אין כאן מחדל עצום ומעורר דאגה? מדוע הציבור לא זכאי לקבל שקיפות מלאה בנוגע להחלטות שמשפיעות דרמטית על חייו?

3. לפני מספר ימים התפרסם מחקר של פרופסור רצף לוי (מאוניברסיטת MIT). המחקר נעשה בשיתוף עם מד”א ומנתח פניות שנעשו למוקד מד”א. מתברר – כי מייד עם תחילת החיסונים יש עלייה משמעותית של קריאות עקב אירועים לבביים אצל צעירים . לדוגמא – עלייה של 83% בקריאות עקב אירועי לב אצל נשים בגיל 20-29.
הפרופסור מגדיר זאת כקורלציה סטטיסטית מובהקת.
הממצאים הועברו למשרד הבריאות והוא לא הגיב.
האם לדעתך לאור זאת יש להשהות את מתן החיסונים לאוכלוסייה צעירה, ובטח לילדים?

תודה

מקורות ומידע נוסף:
1. קישור לנייר עמדה של מועצת החירום הציבורית למשבר הקורונה בנוגע לחיסון ילדים

https://pecc.org.il/docs/%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%A8-%D7%A2%D7%9E%D7%93%D7%94-%D7%A9%D7%9B%D7%99%D7%97%D7%95%D7%AA-%D7%95%D7%9E%D7%A9%D7%9E%D7%A2%D7%95%D7%AA-%D7%AA%D7%95%D7%A4%D7%A2%D7%95%D7%AA-%D7%A4%D7%95%D7%A1%D7%98-%D7%A7/

2. ראיון עם פרופסור רצף לוי

https://1045fm.maariv.co.il/programs/media.aspx?ZrqvnVq=HMHGJH&c41t4nzVQ=FEG

השאר תגובה

1 Answers
mikyab צוות ענה לפני 2 חודשים

שלום אלכס, טוב לשמוע אותך שוב. רק חבל שזה שוב באותו נושא נדוש וחבוט, ושוב באותה צורה מגמתית ולא הגיונית.

  1. נפתלי בנט הציג עובדות, שאכן נכונות לגבי מיליון איש. גם העובדה שיש מיליון מוסלמים מסוכנים בדעא”ש נוגעת למיליון איש. לכן היא לא נכונה? ממתי הקריטריון המספרי קובע? להיפך, דווקא בגלל שיש מיליון כאלה זה הופ להיות מסוכן יותר. אגב, הוא אפילו לא מחייב  להתחסן אלא ררק מתריע על כך שהם מסוכנים. מה לזה ולפשיזם. זו סובלנות מופלגת שהחברה מגלה כלפי אנשים שמסכנים אותה.
  2. לא ידעתי זאת, אבל בהחלט ראוי לחשוף.
  3. לא מכיר את הנתונים, אבל יש לי אמון בסיסי במערכת. לא מספיק לי ציטוט של מישהו עם הצהרות על כך שהמערכת מתעלמת מדבריו כדי לקבוע שהיא לא בסדר. האם לדעתך די בזה כדי להשהות את החיסונים לאוכלוסייה צעירה? אם כן, אני מציע שתחשוב מי מאיתנו מקבל החלטות על סמך נתונים חלקיים ומוטים. אתה בוחר כל הזמן לצטט כמה מקורות אזוטריים שמורים לכיוון שאתה חפץ ביקרו, ומתעלם מדעתם של המוני מומחים בלתי תלויים (לא רק מהמערכת) שכולם מבחינתך נגועים ומושחתים. כבר אמרתי לך לא פעם, שדעתו של מומחה כזה או אחר לא עושה עליי שום רושם. אין נושא בעולם שלא תמצא לגביו מומחה שאומר ההיפך ממה שאומרים כל האחרים. בהחלט שווה לבדוק את דבריו של אדם כזה, אבל ציטוט שלהם כאמת צרופה וקבלת החלטות בגלל שיש מומחה שאומר כך או אחרת זו בדיחה אינטלקטואלית וחוסר הבנה במדע ובחוק המספרים הגדולים.
אלכס הגיב לפני 2 חודשים

שלום וברכה

כל זמן שלא אשתכנע – לא חוזר בי מעמדותיי בנושא ה”נדוש והחבוט”..

1. לא זכור לי שהיה ראש ממשלה שהגדיר אוכלוסייה כמסוכנים. גם רבין אמר על מתנחלים שהם פרופלורים והיה הרבה רעש. להגדיר אוכלוסיה מסויימת כמסוכנת זו חציית קו אדום, לפחות לדעתי. מחר יקום החסיד הממסדי הפנאטי ויחליט להעביר את הודעת ראש הממשלה לפסים מעשיים…

2. לאור הידידות ביננו וההערכה הרבה, אני מרשה לעצמי להיות קצת בוטה…. אם דבר בסיסי שכזה, עליו צועקים כבר שנה וחצי, לא היה ידוע לך – אז אולי יש לך בעיה קשה עם קליטת העובדות האמיתיות בנוגע לקורונה?? האם אתה ניזון רק מטלוויזיה, רדיו ועיתונים או האם טרחת ובדקת בעצמך מקורות שונים ודעות שונות שלא במסגרת התקשורת הממסדית או ערוצי התעמולה של הממסד??

3. כתבת שיש לך “אמון בסיסי במערכת”.. יסלח לי כבודו – יש לך אימון עיוור במערכת, ממש אמונה דתית…. המומחה האיזוטרי חבר בקבוצה של עוד הרבה מומחים אזוטריים (רופאים, מדענים, חתן פרס נובל – מנוסים מאוד ובעלי שם, בארץ ובעולם). הם צועקים כבר שנה וחצי נגד הקונספציה השגויה – אבל הממסד והתקשורת בקושי נותנים להם במה.
זה שהם לא מקבלים במה מספקת לא הופכת אותם לשוליים ואזוטריים באמת – אולי רק בעולם המדומיין של מאמיני הממסד וחסידי התקשורת.
ונצא שניה מהאד הומניזם (עד היום מקריאת ספרי מעכ”ת התרשמתי שזו לא פרקטיקה טובה…) – האיש טוען שיש תצפיות (לא השערות, לא תאוריות – קריאות אמת, טלפונים למוקד). בפועל מד”א מדד הרבה יותר מקרים של אירועי לב אצל צעירים מאז תחילת החיסונים.

האם אתה לא חושב שלכל הפחות משרד הבריאות אמור להחמיר ולחשוש לנתונים הללו???
מה יכול לקרות?
או שההתמכרות לקונספציה היא כל כך חמורה שמאבדים כל יכולת להשתמש בהגיון פשוט..

בכבוד רב

בס”ד עש”ק והיה עקב תשמעון תשא”ף

יש דרך יעילה לעידוד התחסנות. הראתה אותה ממשלתנו יר”ה:P ח”כ אלי אבידר, מתנגד חיסונים ידוע – החליט להתחסן כדי להתמנות לשר בממשלה.

דומני שמיליון מתנגדי החיסון יילכו בשמחה להתחסן אם ימונו לשרים עלות של מיליון לשכות נהגים ורכבים צמודים – תהיה הרבה פחות מאשר הנזקים של סגרים והגבלות. אף הצפיפות בתחבורה הציבורית תקטן פלאים.

בברכת ‘תשיתמו לשרים בכל הארץ’,
שעשגז, שר לענייני המשקה המוגז

הפוסק האחרון הגיב לפני 2 חודשים

שלום אלכס, טוב לשמוע אותך שוב. רק חבל שזה שוב באותו נושא נדוש וחבוט, ושוב באותה צורה מגמתית ולא הגיונית.

הגרמנים הציגו עובדות, שאכן נכונות לגבי 6 מיליון איש. גם העובדה שיש 6 מיליון מוסלמים מסוכנים בדעא”ש נוגעת ל6 מיליון איש. לכן היא לא נכונה? ממתי הקריטריון המספרי קובע? להיפך, דווקא בגלל שיש 6 מיליון כאלה זה הופך להיות מסוכן יותר. אגב, הם אפילו לא מחייבים להתאבד אלא רק מתריעים על כך שהם מסוכנים. מה לזה ולפשיזם. זו סובלנות מופלגת שהחברה הגרמנית מגלה כלפי יהודים שמסכנים אותה.

הסיכון שבחיסון הגיב לפני 2 חודשים

עכ”פ גם מחייבי החיסון – מודים שיש בו חשש מסויים לסיבוכים, כגון דלקת בשריר הלב (שאת תסמיניה הקשים מתארת אושרת קוטלר בכתבה ‘אושרת קוטלר: אני מצטערת שהחלטתי להתחסן’, באתר ‘ערוץ 7’)

השאלה מה יותר מסוכן, סיכוני הקורונה או סיכוני מהחיסון? ומכיוון שיש צורך בהחלטה דחופה, והניסיון הרפואי לגבי המחלה הזאת וחיסוניה -מועט מאד, ולכן מטבע הדברים יש מחלוקות בין המומחים לגבי ‘ניהול הסיכונים והסיכויים וכל החלטה ניתנת תוך ‘גישוש באפילה’ במידה מסויימת.

בברכה, המתלבט הראשון

והתמריץ לחיסון שלישי: גלידה הגיב לפני 2 חודשים

אם לבלתי מחוסנים, הצענו תמריץ של מינוי לשר – למי שכבר התחסן פעמיים, אפשר להציע כמליצתו של בנימין נתניהו בקבלו היום את החיסון השלישי:P ‘פעם שנישית גלידה’ 🙂

אם נדייק יותר, יש להציע למתחסהים בשלישית גלידה של ‘בן אנד ג’ריס’, וכך נעודד את הזכיין הישראלי שלא הצטרף לחרם על יו”ש של ‘בן אנד ג’ריס’ העולמית.

בברכה, שתי ציפורים (ש”צ)

נראה ש’ג’ריס’ וה’בן’ שלו, הם צאצאיו של בצורר הערבי ‘אבו ג’אראס’, הלמוד בעשיית ‘ווג’ע א-ראס’ [בכרבית: כאב ראש]

השאר תגובה