מדבר לעצמי מצחיק את עצמי משכנע את עצמי. זה בסדר ?

שו"תקטגוריה: כללימדבר לעצמי מצחיק את עצמי משכנע את עצמי. זה בסדר ?

סליחה על השאלה המוזרה 
אבל זו שאלה שאילתית 
ובעיקר מציקה לי זה זמן.
 
אני מרבה לדבר לעצמי לשכנע את עצמי אפי\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' להצחיק את עצמי
אנשים סביבי לא רואים זאת בעין יפה ומעירים לי ורומזים שזה מצריך טיפול כנראה פסיכיאטרי
כנראה שזה התחזק בשנים האחרונות
 
אבל יש לי 2 שאלות על זה 
1. הרבה אנשים שרים לעצמם מזמזמים לעצמם וכך מנעימים לעצמם את הזמן והחיים מי קבע שלשיר זה בסדר ולדבר לשכנע ולהסביר ולסכם או להצחיק את עצמי זה לא בסדר ? 
2. אני קצת חריג בריבוי חכמה העמקה והשכלה שחנן אותי הבורא ית\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' (ואני ממעיט יען אסתפק במקצת שבחי בפני כדי שלא אאבד ח\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"ו את מעלת בענווה שהצטיינתי גם בה, ברצינות!)
וריבוי החכמה (ומיעוט המתעניינים לשמוע אותה) מחייב אותי לסדר מחשבותי לארגן אותם דבר דבור על אופניו וכך זה עוזר לי לחשוב ולהגיע למסקנות.
מי קבע ומדוע זה לא בסדר ? כי זה חריג ? אז מה אני מעמיק ולא שטחי וזה דורש למידה העמקה וסידור המחשבות.
 
אם יש לרב 2 תשובות או אפי\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\' רק 1 אני מאוד רוצה 
 
בהערכה רבה 
החכם הענוותן שמדבר לעצמו ומצחיק את עצמו
 
 
 
 
 

השאר תגובה

1 Answers
mikyab צוות ענה לפני שנה 1

אני רואה שהיום פורים קטן אצל כמה שואלים. איני רואה בזה שום פוסל למעט שזה אינו מנהג העולם ולכן נראה תמוה. אם לא מפריע לך להיראות תמוה אז אתה יכול להמשיך. לבריאות.

השאר תגובה

Back to top button