ממשלה אוטופית

שו"תממשלה אוטופית
חרדי שאל לפני 2 שנים

בעולם אוטופי אם כבוד הרב שליט"א היה יכול להורות לסער ולבנט ולכל חברי מפלגתם מה להצביע האם כבוד הרב שליט"א היה מורה-מייעץ להם להקים ממשלה עם גוש הימין הנוכחי (ליכוד הצה"ד שס יהדו"ת) כאשר הם לשון מאזניים ויוכלו בסיכוי סביר להשיג הרבה הישגים או שעדיפה הממשלה הנוכחית עם מרצ ואיביתסאם מהעבודה ורע"ם. בעולם האוטופי הזה גם כל המצביעים של סער ובנט מקשיבים ורוצים לקיים את הוראות-עצות כבוד הרב שליט"א כך שהשאלה לגופו של עניין ולא מושפעת מרצון המצביעים בתודה ובברכה

השאר תגובה

1 Answers
mikyab צוות ענה לפני 2 שנים

בהחלט לא. הייתי מורה ומייעץ להם לא לעשות זאת בשום אופן. זוהי קואליציה מושחתת ומנוונת שעיקרה נזקים גדולים. הרבה יותר מכמה חברי כנסת שכולם אוהבים לנפנף בהם (איבתיסאם ורע"מ, שאין להם משקל משמעותי ולא צפויים להזיק מדיי). ובכלל, גם אם הליכוד והחרדים היו ממשלת ימין (והם לא), מדוע זה משנה? איזה טוב הם יכולים להביא לנו? מאומה. אין על הפרק מו"מ עם הפלסטינאים ושום עניין מדיני חשוב. בתחום הביטחוני ביבי ממש לא הוכיח את עצמו (למעשה נכשל כישלון חרוץ, פרט לדיבורים גבוהה גבוהה על היותו מר ביטחון). בקיצור, איני רואה שום סיבה לאפשר להם להמשיך ולהשחית את המדינה ולנוון אותה.

דניאל הגיב לפני 2 שנים

האם הרב יוכל להרחיב למה הליכוד ושות’ מנוונים את המדינה? שאלה אמיתית, אני פשוט חדש פה.

mikyab צוות הגיב לפני 2 שנים

קשה להאריך כאן. בקצרה, החרדים משחיתים את השלטון מעצם דרישותיהם המופרכות ומחוסר האיכפתיות המוחלט שלהם לסביבה. על כך אמרו רבותינו: אוכל ואינו עושה. כל עניינם הוא להביא עוד כסף מעטיני השלטון (שהם לא תורמים לו) כדי לתחזק את שלטונם בחברה רקובה ומסואבת שהם הקימו (כמובן יש גם פנים יפות לחברה הזאת, אבל הסיאוב שם הוא נורא ושורשי).
ביבי מעבר לשחיתות האישית שלו השחית את כל הסביבה הפוליטית. הוא הביא את הציניות לרמות שלא היו כאן בעבר (ובהחלט הייתה ציניות בפוליטיקה תמיד). אין שום קשר בין מה שהוא אומר לבין האמת ובין מה שהוא מבטיח לבין מה שהוא עושה. הוא מסית כלפי כל מוסד וכל ציבור וכל אדם שלא איתו. הוא מתעתע באנשים ומניפולטור בלתי נלאה. כל הכלבלבים בליכוד הולכים אחריו מרוב פחד ו/או מחוסר עמוד שדרה, גם כשזה פוגע באינטרסים של התנועה שלהם ושל המדינה. החוק הפך אצלו לחוכא ואיטלולא (הוא משנה חוקים ומחוקק כל פעם מחדש לפי האינטרסים, ובכך משחית את מערכת החוק במדינה). יש עוד הרבה.
אני בטוח שכעת יתחילו כאן ויכוחים וינזפו בי על האנטישמיות שלי. איני רואה טעם להמשיך ולפרט יותר.

השאר תגובה

Back to top button