חסימת פוסטים

שו”תחסימת פוסטים
רפאל שאל לפני 12 חודשים

שלום הרב, אני משתמש באינטרנט אתרוג, ולאחרונה הם החליטו על חלק מהפוסטים פה באתר שהם לא מוצאים חן בעיניהם מבחינת השקפה, רציתי לדעת אם יש לך פיתרון איך לעקוף את זה

השאר תגובה

1 Answers
mikyab צוות ענה לפני 11 חודשים

לצערי לא. הפתרון הוא לוותר על החסימה הזאת ולקחת חסימה לא חרדית’/דתית שמנסה לשלוט על ההשקפות שלך.

תם. הגיב לפני 11 חודשים

אם נניח שיש איסור דתי אף בקראית חומרים מסוימים, (ויש איסור כזה, ואני לא מדבר על חומרים הגורמים להרהורי זנות, אלא להרהורי כפירה). האם אין מקום לחסום זאת מבחינה דתית? למבקש עזרא במירה על דתו, ע”י אמצעי עזר שונים?

mikyab צוות הגיב לפני 11 חודשים

אם אתה מניח פעל כפי הנחתך. אני לא מניח זאת.

אליעזר הגיב לפני 11 חודשים

לתם,
אם אתה מניח כך מה אתה עושה כאן באתר?…

מועד הגיב לפני 11 חודשים

יש ליישב שתם מתנשא בלבבו לאמור אני אקרא ולא אטה מן הדרך, שהוא כביר כח טובא ואדרבה אמונתו ותרבותו מתחזקת כשרואה שאין עליה טענות אלא אלו, ועוד שהוא עומד בפרץ להראות לכל העמים שהטיעונים נרפים הם נרפים ולית בהו מששא, וחפץ ה’ בידו מצליח להבין ולהורות לשעה ולדורות וכל מין דין סמוכו לנא להושיע האיל הנאחז בסבך בקרניו סולו לרוכב בערבות ביה שמו ועלזו לפניו.

תם הגיב לפני 11 חודשים

לגופם של חוסמים, הטענה הייתה שאדם המאמין שיש בכך איסור, והנ”ל נכנס לקטגורית האיסור הרי שלגיטימי שיעזור למי שמבקש את העזרה לא לעבור בטעות על איסורים.
לומר שיש בכך השתקה זו איוולת, כמו שאין השתקה בגילוי גוף האדם על צורותיו ותנועותיו בכל פעולה בחייו כהשתקה אלא כמניעת איסור, וד”ל.

לגבי תם עצמו.
א. יש הבדל בין דברי כפירה, לבין דברי הלצה עם איצטלה של כפירה, רק לשם הרייטינג והאהדה בפני עמון עם קטן החושב שהוא חכם מכולם, זה נחמד לקרוא ואף מעלה חיוך, יש לציין שיש כאן אף בחינת של תוכו אכל קליפתו זרק.
ב. אכן תם מסתבר אינו ירא שמים דיו אף בשאר דברים, ואין להביא ראיה מהנהגתו, לאסור או למותר.

המשך יום נעים ובתקווה שנשוב כולנו בתשובה.
תם.

מועד לעולם הגיב לפני 11 חודשים

גם אם אינו חכם מכולם, הוא יודע להבדיל בין המון העם לעמון העם (ככל הנראה דרך לנקוב בשם העם העמוני), והבו דלא להוסיף עלה.

תם. הגיב לפני 11 חודשים

היי מועד לעולם, ראיתי את תגובתך הצינית, איני יודע אם אתה מכיר את המקלדות החכמות המצויות היום לרשותנו המתקנות דבר מה שנראה להם על בסיס כתיבה קודמת. המשך יום מקסים ותודה על התיקון

השאר תגובה