ביבי או ימין

שו”תקטגוריה: כלליביבי או ימין
Tu שאל לפני חודש 1

אהלן הרב מיכי באחד הטורים האחרונים שלך ( על בנט וביבי וכו׳) ייעצת לבנט להציע ממשלה ברשות הליכוד ללא נתניהו ( לא מבין מה חידשת  בטור הזה הרי כולם טוענים את זה כבר שנים שהוא צריך להזיז את מקומו אבל זה לא העניין ) אני מסכים  לגמרי שזה המהלך הנכון והראוי ובחורי שהוא היה קורה כבר אבל למה לא להציע באותה מידה להאוזר הנדל סער ואלקין להפסיק להחרים את נתניהו? הרי באותה מידה שנתניהו תוקע את המערכת הפוליטית גם הם תוקעים אותה  אז ״מאי שנא האי מהאי״?( כל אחד מהם בין נתניהו ובין סער מונעים הקמת ממשלת ימין לנתניהו לשוב הכסא יותר מהימין וסער עקב סכסוכים אישיים עם נתניהו לא מוכן לשבת תחתיו )

השאר תגובה

1 Answers
mikyab צוות ענה לפני חודש 1

איני יועץ פוליטי. אני מציע להם לקדם את מה שנכון בעיניי ובעיניהם. ובעיניי לביבי אין מקום בשלטון. ברור שההיגיון הפוליטי הוא שקול. יתר על כן, כפי שכתבתי בנט אם היה מציע זאת היה מוותר על כסאו ולכן יכול לדרוש כנגד זה ויתור של ביבי. אבל ביבי לא יכול לדרוש מהם לוותר שכן הוא לא מוותר על כלום. אבל כאמור זו טקטיקה וזה פחות חשוב. רק אסיים שלא מדובר (רק) בסכסוכים אישיים. הם מתנגדים לחלאה הזה עניינית. 

כלל ישראל הגיב לפני חודש 1

יש גם הרבה טוב בשמאל.
מה ההכרח להגדרה ימין ?
גם הם בניו אהובינו של הקב”ה, וכנראה הרבה מהטוב שיש פה זה בזכותם ובזכות מסירות נפש שיש בהם.
לתת לערבים את סיני גוף קטיף צפון השומרון לחברון דווקא עשו מהליכוד.
מה המעלה שיש בימין ?

לא אוהב חלאות להנהגת העם הגיב לפני חודש 1

אני לא יודע אם ביבי מכר (אישר) למצרים צוללת מהטובות בעולם (בניגוד לכל הדרג הצבאי והמדיני פה בארץ) כי היה לו מניות בפלדה שם ?
אבל בו חושדים.
באחרים לא.

הוא באמת חלאה

השאר תגובה