איפה הם ?

שו"תקטגוריה: כלליאיפה הם ?
בוריס כרשינא שאל לפני 3 שבועות

יש מתנגדים ויש תומכים בהפיכה המשטרית
לפי הסקרים התומכים הם בין 19% מהציבור ל 35 % תלוי באיזו שאלה התגברות או סבירות וכד' ומה האפשרויות למענה הקיימות באותו סקר כך לפי המעקב שלי זה יותר מחצי שנה ברציפות.
הערב עשו הפגנה התומכים עם פרסום אוטובוסים וכו' מול העליון, עם חימום של פוליטיקאים החתמות רבנים לכאורא התארגנות מצוינת ובכל זאת היו שם ניתן לפרגן לומר 3000 ואולי פחות.
ראיתי תמונות הן מהתקשורת והן מחברים שהיו שם וצילמו ושלחו.
 
שאלתי איך זה קורה שהציבור לא מביע את דעתו ?
ברי לי שאם כ 2 מיליון נפש תומכים (וכנראה יותר) בהפיכה 
לא יגיעו לשם 2 מיליון ואפי' לא 1 מיליון 
אבל כל כך מעט ?
יש הסבר ?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

השאר תגובה

1 Answers
mikyab צוות ענה לפני 3 שבועות

אין לי מושג. אני גם לא מכיר את העובדות.

דוד הגיב לפני 2 שבועות

כי התומכים בשלטון. הם לא מרגישים שלהפגין אפקטיבי כ"כ בשום מישור. לדעתי הם לא ממש טועים. בממשלה יודעים שיש תמיכה ברפורמה ועדיין ההתנגדות הרחבה והחריפה מציקה להם להפגין תמיכה לא ישנה את המצוקה שלהם.
ה3000 שהפגינו חשובים. עמית סגל ושאר הפרשים מימין, חשובים. להזכיר להם שתמיכה ברפורמה עדיין קיימת. אבל מעבר… לדעתי מיותר, ונראה שגם ציבור התומכים מבין את זה – לכל הפחות באופן לא מודע.

דוד הגיב לפני 2 שבועות

***כי התומכים – הם בשלטון…
הם לא מרגישים וכו'***

מתוןכזה הגיב לפני 2 שבועות

חלק מזה זה מה שדוד אמר. לדעתי, זה גם חלקית שהרפורמה הזאת לא בוערת להרבה אנשים שתומכים בה כמו שהיא בוערת לפוליטיקאים שמקדמים אותה. אני יכול להעיד על עצמי. לוין ורוטמן מאוד רוצים לערוך שינויים במערכת המשפט. בשבילי, הנושא הזה מאד נמוך בסדר העדיפויות. בטח, אני תומך ברפורמה כלשהי במערכת המשפט, אבל אני לא עומד להילחם בחצי מהעם שלי על זה וזה מה שיקח להעביר את הדברים האלו במצב שמובילי הרפורמה הזאת הובילו אותנו אליו.

ראיתי איזה חצי שעה מההפגנה. לא ראיתי שם ניסיון לשווק את הרפורמה לקהלים שמוחים נגדה. מה ששמעתי נשמע לי בעיקר כמו דיבור מתלהם שילהיב את רגשות התומכים השרופים של הרפורמה, אבל בטח לא יבנה אמון בקרב אנשי המחאה. להפך. זה יגדיל את הפחד שלהם שהרפורמה הזאת היא רק שלב ראשון בהשתלטות משחיתה על המדינה. אפילו אני סלדתי מרוב מה ששמעתי (באמא שלי, אם אראה עוד פעם דיקטטורה ובג"ץ באותו משפט…). אני לא הולך להפגין על זה ואם הרעש והצלצולים ימשיכו כמו שהם עכשיו, גם לא אצביע על זה.

השאר תגובה

Back to top button