מצאתי קובץ pdf של הספר שלך "אלוהים משחק בקוביות" באתר zlibrary

שו"תקטגוריה: כללימצאתי קובץ pdf של הספר שלך "אלוהים משחק בקוביות" באתר zlibrary
"לאפר דלף" שאל לפני 2 חודשים

שלום הרב מיכי, ניסיתי ולא הצלחתי למצוא מקום לשלוח בו הודעה פרטית ולכן אני נאלץ לפנות אליך כאן.
כפי שכתוב בכותרת, מצאתי קובץ pdf של הספר שלך "אלוהים משחק בקוביות" באתר zlibrary
מדובר באתר פיראטי של ספרים ומאמרים – רובם באנגלית אך הוא גם בעל מבחר מצומצם של ספרים בעברית, שמחזיק עותק של הספר שלך, אלוהים משחק בקוביות. 
הייתי שולח לך קישור אך כמובן לא הייתי מצפה ממך לפתוח קישורים לא מוכרים. כתוב zlibrary בגוגל, היכנס לאתר שבכתובתו כתוב :

singlelogin 

הירשם והתחבר לאתר 

 
שים לב שבכותבת הדומיין מופיעה המילה africa – כל שאר הדומיינים, ובמיוחד זה ה"ישראלי" הם זיופים שרק יבקשו ממך לתרום לאתר אך לא יתנו לך גישה להורדת הקבצים
 
חפש את המילה "אלוהים" ותמצא את הספר שלך ברשימה המצומצמת שתופיע. למיטב הבנתי יש לך אפשרות לבקש בתור בעל זכויות היוצרים של הספר לבקש שיחסמו אליו את הגישה.
 
למיטב הבנתי הם מאשרים בקשות כאלו ואף נתקלתי (תיאורטית) בספרים אותם רציתי להוריד ולא יכולתי בגלל שבעל זכויות היוצרים ביקש זאת. שים לב שהעותק תמיד יהיה זמין להורדה על ידי גישה דרך רשת TOR אבל הספר כן יהיה בלתי ניתן להורדה עבור רוב הגולשים באתר – שגולשים דרך האינטרנט הרגיל. 
 
איני מבין מדוע, אך אני מרגיש צורך להסביר מדוע כתבתי לך את זה בעוד בבירור (ותיאורטית, כמובן) איני מכבד זכויות יוצרים ואף גולש באתרים מסוג זה. 
דעותי בצורה עקבית כבר זמן רב נוטות לכיוון הקומוניסטי – ואני מתנגד לזכויות יוצרים מכמה סיבות (לא אפרט – מוזמן לדמיין). הגם שספרך מעשיר את העשירים – שכן הוא יצא בהוצאת ספרים גדולה (ידיעות אחרונות), ותווית המחיר עליו מונעת מרבים לקרוא אותו ולכן מונעת מהרבים, בעיקר אלו שידם אינה משגת לקנות ידע, אני אוהב לקרוא את מה שאתה כותב ואיני רוצה שתופעות מעין אלו ירפו את ידך וימנעו ממך לכתוב יצירות נוספות. 
 
בכבוד, 
"לאפר דלף"
 

השאר תגובה

1 Answers
mikyab צוות ענה לפני 2 חודשים

תודה. אגב, הנימוק שהצגת מדוע פנית אליי הוא הוא הנימוק של אלו הדוגלים בזכויות יוצרים (וזה גם החוק, והחוק תקף גם לקומוניסטים, למרות שהם חושבים שלא).
 

לאכים תשוחן הגיב לפני 2 חודשים

לאפר, האם קראת את שאר הספרים שפתוחים כאן באתר לכל דורש?

עורג נפוץ - אני יודע הגיב לפני 2 חודשים

הי לאכים,
את חלקם, כמובן.

לאון טרוצקי הגיב לפני 2 חודשים

הי "לאפר דלף"
אתה יכול לצרף לינק לקוראים קומוניסטים אחרים?
תודה

השאר תגובה

Back to top button